WOW BAR

 


Wine on Wheels Bar by Blanc de Blancs – WOW Bar!

Poslední dva roky nám všem v mnoha oblastech daly zabrat, vinný sektor nevyjímaje,… a tak se zrodil nápad, jak se s vínem dostat všude tam, kam je potřeba… a zrodil se WOW BAR!


Dovolte mi představit vám náš nový koncept vína na kolech, pojízdný vinný a koktejlový bar.

Co to vlastně umí? Je to mobilní bar, s dobrým výběrem vín a koktejlů, který dojede všude, kde je potřeba. Běžně ho bude možné potkat na různých místech Prahy a okolí, ale může dojet za vámi na domácí párty, svatbu, rodinnou oslavu. Jeho devízou je nezávislost, stačí ho jen připojit do zásuvky, ale má i vlastní generátor proudu, takže může zakotvit kdekoliv! Velkou výhodou je nabídka vín – naše mateřská firma – Blanc de Blancs je dovozce více než 60 druhů vína z Francie, Itálie a Německa, takže šířka sortimentu v nabídce je opravdu velká a lze ji vždy přizpůsobit podle požadavku klienta. Kromě vína má WoW Bar v nabídce i různé míchané drinky podle přání. Velký důraz klademe na širokou nabídku Gin/Tonic – najdete u nás minimálně 10 druhů ginu, od základních až po speciální jako je levandule, máta a jiné! Bar umí najednou vychladit až 300 lahví, takže party není omezena počtem osob, to se prostě nedá vypít :-)


Novinkou pro rok 2022 je přívěs WoW Špajz, který umí dělat skvělá tapas a jiné dobroty nejen k vínu! Chcete grilování, mořské plody, jiný catering – zajistíme!

Chcete třeba udělat firemní party a nevíte kam vyrazit nebo se prostě pár lidem nechce nikam jít?
Co takhle WoW Bar zakotvit přímo před vaší společností a pozvat kolegy a zaměstnance na venkovní party!
Wow Bar má i příjemné posezení pro cca 10 osob, je vybaven skvělou aparaturou od Bose pro nekonečnou party a zábavu!
Líbí se vám a chcete aby přijel za vámi? Stačí se ozvat a vše domluvíme!
Cenová nabídka je vždy individuální podle počtu osob, požadovaného sortimentu vín a dalších služeb.